Alates neljapäevast 11.03. Hals läheb üle kontaktvabale teenindusele. Ladu ja kontor avatud tavapäraselt tööpäeviti 07.30-17.00 aga kahjuks müügisaali külastamine pole võimalik. Kauba tellimine allolevate kontaktide kaudu:


7151 400 hals@hals.ee
Martin Ojokas – 5562 7083 | martin.ojokas@hals.ee
Märt Kull – 501 4483 | mart.kull@hals.ee
Ursula Kuus – 526 3803 | ursula.kuus@hals.ee
Elmar Kallasmaa – 518 5582 | elmar.kallasmaa@hals.ee
Kenno Sirel – 5346 7110 | kenno.sirel@hals.ee
Leana Kolsar – 5661 5742 | leana.kolsar@hals.ee
HALS Interiors
Priit Viitkar – 526 3802 | priit.viitkar@hals.ee
Kristi Martinson – 5340 8136 | kristi.martinson@hals.ee

AS Hals Trading – T on asutatud 1996. aastal, et tegeleda sanitaartehniliste toodete impordi ja hulgimüügiga ka Lõuna-Eestis.  Firma põhineb 100 % Eesti kapitalil. Aastatega on tekkinud meile 10 – liikmeline stabiilne meeskond. Peame oluliseks tarnida ainult kvaliteetseid tooteid, arvestada meie partnerite vajadusi ning pakkuda paindlikku ja kiiret teenindust.

Asume aadressil Sepa 19, Tartu.

Trading kataloog Interiors kataloog Trading-T kontaktid