Alates neljapäevast 11.03.21 läheb Hals üle kontaktivabale teenindusele. Ladu ja kontor avatud tavapäraselt tööpäeviti 07.30-17.00 aga kahjuks müügisaali külastamine pole võimalik.

Kauba tellimine allolevate kontaktide kaudu:

Hals Trading Tallinn

Üldtelefon – 7151 400 hals@hals.ee
Kusta Kaska – 502 8840 | kusta.kaska@hals.ee
Jaanika Nõgu – 5343 4173 | jaanika.nogu@hals.ee
Rene Viira – 509 6111 | rene.viira@hals.ee
Andrus Haljaste – 506 9953 | andrus.haljaste@hals.ee
Jaanus Nugis – 505 6692 | jaanus.nugis@hals.ee
Robert Mathias Reini – 5818 6907 | mathias.reini@hals.ee
Mikko Hakonen – 504 4715 | mikko.hakonen@hals.ee

Kauba väljastamine ja vastuvõtt
Kristo Piper – 5685 5153 | kristo.piper@hals.ee
Sten Sarv – 524 4253
Rein Martsepp – 5625 5585
Lauri Talts – 509 1191

Hals Trading Tartu

Üldtelefon – 730 1630 halstartu@halstartu.ee
Martin Ojokas – 5562 7083 | martin.ojokas@hals.ee
Märt Kull – 501 4483 | mart.kull@hals.ee
Ursula Kuus – 526 3803 | ursula.kuus@hals.ee
Elmar Kallasmaa – 518 5582 | elmar.kallasmaa@hals.ee
Kenno Sirel – 5346 7110 | kenno.sirel@hals.ee
Leana Kolsar – 5661 5742 | leana.kolsar@hals.ee
HALS Interiors
Priit Viitkar – 526 3802 | priit.viitkar@hals.ee
Kristi Martinson – 5340 8136 | kristi.martinson@hals.ee

Hals Trading

AS Hals Trading on sanitaartehniliste toodete impordi ning hulgimüügiga tegelev, Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Ajalugu viib meid tagasi aastasse 1991, mil alustas tööd AS Hals – mis on tänaseni tegutsev valukoda Viljandis. Arengu loogilise jätkuna asutati 1994 aastal AS Hals Trading ehk siis tootjast-eksportijast kasvas kolme aastaga välja importija-hulgimüüja ettevõte. Lõuna-Eesti klientide paremaks teenindamiseks loodi 1996 aastal Tartusse tütarettevõte AS Hals Trading-T. Alates 1999 aastast kuni 30.06.2011 tegutsesime ka Läti turul, SIA Hals Trading nime all. Tänaseks on Läti ettevõttel uus omanik ja nimi, HLS Trading Ltd.

Kõik uudised