Soovitused meie külastamiseks

Meie ladu ning kontor on jätkuvalt avatud tavapärastel aegadel. Vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale eriolukorrale ning soovitustele palume ka meie võimalusel külastus natukeseks ajaks edasi lükata. Kui siiski soovite meid külastada, siis hoiame soovituslikult distantsi ning eelmise kliendi lahkumist palume võimalusel oodata kõrvalruumis või õues. Ruumid on väikesed ning proovime välistada kogunemist. Kauba kättesaamiseks sõidke otse meie lao territooriumile ning kaup antakse üle estakaadil.

Teie küsimustele ja soovidele vastame telefoni 715 1400 või e-kirja hals@hals.ee teel.

Püsige terved ning kohtume peagi!

 

Käte desinfitseerimine

Meie laos on veel valik dosaatoreid desinfitseerivatele vahenditele – pihustatavale desinfitseerivale vahendile või hüdroalkohoolsele geelile. Soovi korral võite kirjutada hals@hals.ee või helistada 715 1400.

KONTAKTIVABA

 

 

 

Kontaktivaba sensoriga desinfektandi (lahus) dosaator

Mine Dan Dryer 718 tootelehele

 

 

 

 

Mediclinics sensoriga dosaator desinfitseerivale geelile (max alkoholisisaldus 80 %) või seebile

Mine Mediclinics DJ0037 tootelehele

 

 

MANUAALNE – sobivad desinfitseerivale geelile (max alkoholisisaldus 80%)

 

 

Mine Mediclinics DJP0034 tootelehele

 

 

Mine Mediclinics DJ0031 tootelehele

 

 

Mine Mediclinics DJ0040 tootelehele

 

 

Mine Mediclinics plastikust dosaatorite tootelehele

 

 

UUS KODULEHT

Alates 22.11.2019 oleme üle läinud uuele kodulehele. Uus koduleht on mobiilisõbralikum ning lihtsam ja loogilisem. Ilmselt märkasite, et kahjuks esialgu on meie kodulehekülg üsnagi tühi. Kõige kindlam on infot leida kaubamärkide alt või ühendust võtta meie personaliga. Anname oma parima, et lisada pidevalt tooteid ning ehitada meie koduleht võimalikult lihtsaks ning põhjalikuks. Kõik ettepanekud on teretulnud! Täname kannatlikkuse eest.