Hals Trading logo

 

 

 

 

AS Hals Trading on sanitaartehniliste toodete impordi ning hulgimüügiga tegelev, Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Ajalugu viib meid tagasi aastasse 1991, mil alustas tööd AS Hals valukoda Viljandis. Arengu loogilise jätkuna asutati 1994 aastal AS Hals Trading ehk siis tootjast-eksportijast kasvas kolme aastaga välja importija-hulgimüüja ettevõte. Lõuna-Eesti klientide paremaks teenindamiseks loodi 1996 aastal Tartusse tütarettevõte AS Hals Trading-T. 2019 aastal valmis meil Tartus uus maja, Sepa 19, kus on vaba kaubandus- ja büroopinda rendile anda.

Alates 1999 aastast kuni 30.06.2011 tegutsesime ka Läti turul, SIA Hals Trading nime all. Tänaseks on Läti ettevõttel uus omanik ja nimi, HLS Trading Ltd.

AS Hals Trading on enda jaoks oluliseks pidanud kolme põhimõtet:

– tarnida ainult kvaliteetseid tooteid

– arvestada meie partnerite vajadusi, pakkudes paindlikku ja kvaliteetset teenindust

– püsida turul importija ja hulgimüüja rollis, omamata jaekaubandust.

Importijana on AS Hals Trading aastate jooksul leidnud mitmeid juhtivaid Euroopa tootjaid ja kaubamärke, mida Eesti turul esindada. Importijana näeme oma rolli olla vahelüliks erinevate huvide ja vajaduste vahel. Ühelt poolt eksisteerib tootja soov pakkuda Eesti turul oma tooteid ning teiselt poolt kohaliku turu huvi saada võimalikult häid alternatiivseid valikuid. Meie ülesandeks ongi võetud rollist tulenevaid kohustusi võimalikult hästi täita.

Selleks, et pakkuda oma klientidele võimalikult head ja laia kaubavalikut, on meie nomenklatuuris lisaks importkaubale veel ka mitmete kohalike valmistajate ning maaletoojate tooteid. Nii suudame garanteerida laia tootevaliku ja kiire teeninduse.

 

Hals Interiors logo

Keskkond on see, mis inimest ümbritseb. Looduslik keskkond sõltub sellest, millisesse geograafilisse punkti oleme sattunud elama. Meie õnn on elada Eestimaal, oma nelja erineva aastaajaga ning seni veel oluliselt räsimata loodusega. See on keskkond, mida tuleb hoida ja säilitada.

Oma igapäevaseid askeldusi toimetame me juba inimese enda poolt loodud keskkonnas, elik tehiskeskkonnas, olgu see siis kodu, töökoht või avalik ruum. Vähe leidub inimesi, kes ei hooli teda ümbritseva keskkonna seisukorrast ja väljanägemisest. Kes meist ei sooviks näha ja tunda enda ümber mugavat ja esteetiliselt nauditavat ruumi.

Kombineerides erinevate komponentidega, luuaksegi kokkuvõttes sobilik keskkond, olgu see siis olemasolevat hoonet remontides või ehitades uut. Ühiskondlike/avalike ruumide kujundamine on reeglina selle ala asjatundjate – arhitektide tööks. Kodud kujundatakse tavapäraselt oma hea äratundmise järgi ja rahakoti võimaluste kohaselt. Elustandardi paranedes on ka siin aina rohkem kaasatud professionaalid.

Hals Interiors, olles vahelüliks tootedisaineri/tootja ja tarbija vahel, üritab pakkuda täiendust ülalmainitud komponentide valikusse. Meie tootevaliku põhjusmõteteks on aina olnud pakutavate toodete kestvus ja esteetilisus.

Maaletooja, hulgimüüja positsioon ning kaubamärkide esindamine turul eeldab nende toodete põhjalikku tundmist. See asjaolu saigi määravaks AS Hals Tradingust eraldumiseks ning uue ettevõtte OÜ Hals Interiors asutamiseks 2003. aastal.

Kogu mahus ja täie vastutusega nii oma tarnijate kui ka klientide jaoks alustasime tööd 1. jaanuarist 2004.

Loodetavasti on meie kodulehel leiduvast informatsioonist abi ka teile.

 

Hals Trading-T logo

AS Hals Trading – T on asutatud 1996. aastal, et tegeleda sanitaartehniliste toodete impordi ja hulgimüügiga ka Lõuna-Eestis.  Firma põhineb 100 % Eesti kapitalil. Aastatega on tekkinud meile 10 – liikmeline stabiilne meeskond. Peame oluliseks tarnida ainult kvaliteetseid tooteid, arvestada meie partnerite vajadusi ning pakkuda paindlikku ja kiiret teenindust.

Alates 2019 tegutseme uues majas, Sepa 19, kus on veel vaba kaubandus- ja büroopinda rendile anda.

 

HTR Support logo

HTR Support OÜ põhitegevuseks on lao- ja büroopindade välja üürimine, endale kuuluva kinnisvara haldamine, transpordivahendite rentimine, büroo- ja laoteenuste pakkumine.

Meie klientideks on Eesti turul omal alal tegutsevad juhtivad ettevõtted.

Tallinnas on meie ankurrentnikuteks AS Hals Trading ja OÜ Hals Interiors, Tartus AS Hals Trading-T.

Antud ettevõtted on meie suurimad kliendid, kelle abistamiseks ja teenindamiseks on meil mehitatud 9- liikmeline meeskond.

2019 aastal valminud, Tartu esimeses liginullenergia büroo- ja laohoones aadressil Sepa 19 on hetkel veel pakkuda erineva suurusega rendipindu.
Täpsem info leidub siit: www.sepa19.ee