Hals Trading logo
 
 

 
 
 
 
 
General information
AS Hals Trading is a wholesaler and importer of sanitary products. The history of company begins in 1991, when AS Hals started its activities as a foundary in Viljandi, where the company is still situated. AS Hals Trading was founded in 1994 as a wholesaler company, which is specialised in sale and import of sanitary products. AS Hals Trading-T started in1996. The company is located in Tartu and offers service to our coustomers in South Estonia. AS Hals Trading-T is a douhghter company of AS Hals Trading and owned 100% by Hals Trading. Since establishment AS Hals Trading has followed 3 key principles: to supply only the very best products , to satisfie the needs of our customers offering flexible and qualified service and to maintain our market position as an importer and wholesaler.

Importer
AS Hals Trading as an importer represents on the Estonian market a range of producers and trademarks. Our goal is to be an intermediator between different interests and demands. On the one side there are the producer’s interests to offer its goods on the market and the other side the interests and demands of local market for different alternatives. The objective of AS Hals Trading is to fulfill its obligations as a intermediator .

Wholesaler
AS Hals Trading is willing to offer our customers a wide range of high quality products , therefore we have on our product range additionally to the imported goods also goods of local producers and wholesalers. We wish to guarantee product range and services which should satisfie the demands of our clients.
 

Hals Interiors logo

Keskkond on see, mis inimest ümbritseb. Looduslik keskkond sõltub sellest, millisesse geograafilisse punkti oleme sattunud elama. Meie õnn on elada Eestimaal, oma nelja erineva aastaajaga ning seni veel oluliselt räsimata loodusega. See on keskkond, mida tuleb hoida ja säilitada.

Oma igapäevaseid askeldusi toimetame me juba inimese enda poolt loodud keskkonnas, elik tehiskeskkonnas, olgu see siis kodu, töökoht või avalik ruum. Vähe leidub inimesi, kes ei hooli teda ümbritseva keskkonna seisukorrast ja väljanägemisest. Kes meist ei sooviks näha ja tunda enda ümber mugavat ja esteetiliselt nauditavat ruumi.

Kombineerides erinevate komponentidega, luuaksegi kokkuvõttes sobilik keskkond, olgu see siis olemasolevat hoonet remontides või ehitades uut. Ühiskondlike/avalike ruumide kujundamine on reeglina selle ala asjatundjate – arhitektide tööks. Kodud kujundatakse tavapäraselt oma hea äratundmise järgi ja rahakoti võimaluste kohaselt. Elustandardi paranedes on ka siin aina rohkem kaasatud professionaalid.

Hals Interiors, olles vahelüliks tootedisaineri/tootja ja tarbija vahel, üritab pakkuda täiendust ülalmainitud komponentide valikusse. Meie tootevaliku põhjusmõteteks on aina olnud pakutavate toodete kestvus ja esteetilisus.

Maaletooja, hulgimüüja positsioon ning kaubamärkide esindamine turul eeldab nende toodete põhjalikku tundmist. See asjaolu saigi määravaks AS Hals Tradingust eraldumiseks ning uue ettevõtte OÜ Hals Interiors asutamiseks 2003. aastal.

Kogu mahus ja täie vastutusega nii oma tarnijate kui ka klientide jaoks alustasime tööd 1. jaanuarist 2004.

Loodetavasti on meie kodulehel leiduvast informatsioonist abi ka teile.

 

Hals Trading-T logo

AS Hals Trading – T on asutatud 1996. aastal, et tegeleda sanitaartehniliste toodete impordi ja hulgimüügiga ka Lõuna-Eestis.  Firma põhineb 100 % Eesti kapitalil. Aastatega on tekkinud meile 7 – liikmeline stabiilne meeskond. Peame oluliseks tarnida ainult kvaliteetseid tooteid, arvestada meie partnerite vajadusi ning pakkuda paindlikku ja kiiret teenindust.

 

HTR Support logo

HTR Support OÜ põhitegevuseks on lao- ja büroopindade välja üürimine, endale kuuluva kinnisvara haldamine, transpordivahendite rentimine, büroo- ja laoteenuste pakkumine.

Meie klientideks on Eesti turul omal alal tegutsevad juhtivad ettevõtted.

Tallinnas on meie ankurrentnikuteks AS Hals Trading ja OÜ Hals Interiors, Tartus AS Hals Trading-T.

Antud ettevõtted on meie suurimad kliendid, kelle abistamiseks ja teenindamiseks on meil mehitatud 9- liikmeline meeskond.

2019 aastal valminud, Tartu esimeses liginullenergia büroo- ja laohoones aadressil Sepa 19 on hetkel veel pakkuda erineva suurusega rendipindu.
Täpsem info leidub siit: www.sepa19.ee