Hals Trading

Company logo
Address:
Kivikülvi tn 8 / Tuuliku tee 7, Tallinn 12915
Phone:
715 1400
E-mail:
hals@hals.ee
Open:
Mon-Fri 7.30-17.00, Sat-Sun CLOSED
Reg. nr:
10461222
KMKR nr:
EE100430826

Our people


Employee picture

Mikko Hakonen juhataja

Tel: +372 715 1402 Mob: +372 504 4715 E-mail: mikko.hakonen@hals.ee

Employee picture

Tiina Sarapuu sekretär, arveldused

Tel: +372 715 1400 Mob: +372 5340 9489 E-mail: tiina.sarapuu@hals.ee

Employee picture

Kusta Kaska tehnikadirektor, ost

Tel: +372 715 1403 Mob: +372 502 8840 E-mail: kusta.kaska@hals.ee

Employee picture

Jaanika Nõgu müügijuht, projektimüük, välistrassid

Tel: +372 715 1405 Mob: +372 5343 4173 E-mail: jaanika.nogu@hals.ee

Employee picture

Rene Viira müügijuht, projektimüük, sisetrassid

Tel: +372 715 1404 Mob: +372 509 6111 E-mail: rene.viira@hals.ee

Employee picture

Andrus Haljaste müügijuht

Tel: +372 715 1406 Mob: +372 506 9953 E-mail: andrus.haljaste@hals.ee

Employee picture

Jaanus Nugis müügijuht

Tel: +372 715 1407 Mob: +372 505 6692 E-mail: jaanus.nugis@hals.ee