Hals Interiors

Company logo
Aadress:
Kivikülvi tn 8 / Tuuliku tee 7, Tallinn 12915
Telefon:
715 1400
E-mail:
hals@hals.ee
Avatud:
E-R 08.00-17.00, L-P SULETUD
Reg. nr:
10461222
KMKR nr:
EE100430826

Meie inimesed


Employee picture

Jüri Lukas tegevjuht, juhatuse liige

Tel: +372 715 1412 Mob: +372 501 4632 E-mail: jyri.lukas@hals.ee

Employee picture

Tiina Sarapuu sekretär, arveldused

Tel: +372 715 1400 Mob: +372 5340 9489 E-mail: tiina.sarapuu@hals.ee

Employee picture

Stenver Sondla müügijuht

Tel: +372 715 1417 Mob: +372 522 6771 E-mail: stenver.sondla@hals.ee

Employee picture

Vaido Hindikainen müügijuht, projektimüük

Tel: +372 7151415 Mob: +372 5196 3232 E-mail: vaido.hindikainen@hals.ee

Employee picture

Andro Tarmet müügijuht

Tel: +372 715 1414 Mob: +372 5669 1790 E-mail: andro.tarmet@hals.ee

Employee picture

Laura Luks arendusjuht

Mob: +372 5656 9873 E-mail: laura.luks@hals.ee