Hals Trading-T

Company logo
Aadress:
Sepa 19, Tartu 50113
Telefon:
730 1630
E-mail:
halstartu@hals.ee
Avatud:
E-R 7.30-17.00, L-P SULETUD
Reg. nr:
10019242
KMKR nr:
EE100031827

Meie inimesed


Employee picture

Martin Ojokas Juhataja

Tel: +372 730 1630 Mob: +372 5562 7083 E-mail: martin.ojokas@hals.ee

Employee picture

Märt Kull Müügijuht

Tel: +372 730 1631 Mob: +372 501 4483 E-mail: mart.kull@hals.ee

Employee picture

Priit Viitkar Müügijuht/Interiors tooted

Tel: +372 730 1632 Mob: +372 526 3802 E-mail: priit.viitkar@hals.ee

Employee picture

Ursula Kuus Müügisekretär

Tel: +372 730 1633 Mob: +372 526 3803 E-mail: ursula.kuus@hals.ee

Employee picture

Elmar Kallasmaa Müügijuht/välistrassid

Tel: +372 730 1630 Mob: +372 518 5582 E-mail: elmar.kallasmaa@hals.ee

Employee picture

Kenno Sirel Müügijuht/sisetrassid

Tel: +372 730 1630 Mob: +372 5346 7110 E-mail: kenno.sirel@hals.ee

Employee picture

Leana Kolsar Müügiassistent

Tel: +372 730 1630 Mob: +372 5661 5742 E-mail: leana.kolsar@hals.ee

Employee picture

Kristi Martinson Müügijuht/Interiorsi tooted

Tel: +372 730 1630 Mob: +372 5340 8136 E-mail: kristi.martinson@hals.ee

Employee picture

Raido Kõrvoja Komplekteerija

Tel: +372 730 1630 Mob: +3725548497 E-mail: halstartu@hals.ee