Hals Trading-T

Company logo
Address:
Sepa 19, Tartu 50113
Phone:
730 1630
E-mail:
halstartu@hals.ee
Open:
E-R 7.30-17.00, L-P SULETUD
Reg. nr:
10019242
KMKR nr:
EE100031827

Our people


Employee picture

Martin Ojokas juhataja

Tel: +372 730 1630 Mob: +372 5562 7083 E-mail: martin.ojokas@hals.ee

Employee picture

Ursula Kuus müügisekretär

Tel: +372 730 1633 Mob: +372 526 3803 E-mail: ursula.kuus@hals.ee

Employee picture

Elmar Kallasmaa müügijuht/välistrassid

Tel: +372 730 1630 Mob: +372 518 5582 E-mail: elmar.kallasmaa@hals.ee

Employee picture

Kenno Sirel müügijuht/sisetrassid

Tel: +372 730 1630 Mob: +372 5346 7110 E-mail: kenno.sirel@hals.ee

Employee picture

Jaanika Tambets müügijuht

Tel: +372 730 1630 Mob: +372 5304 5795 E-mail: jaanika.tambets@hals.ee

Employee picture

Rett Rüütel müügijuht

Tel: +372 730 1630 Mob: +372 5623 2723 E-mail: rett.ruutel@hals.ee

Employee picture

Priit Viitkar müügijuht/Interiors tooted

Tel: +372 730 1632 Mob: +372 526 3802 E-mail: priit.viitkar@hals.ee

Employee picture

Kristi Martinson müügijuht/Interiorsi tooted

Tel: +372 730 1630 Mob: +372 5340 8136 E-mail: kristi.martinson@hals.ee

Employee picture

Leana Lomp müügiassistent

Tel: +372 730 1630 Mob: +372 5661 5742 E-mail: leana.lomp@hals.ee

Employee picture

Kert Kiima komplekteerija

Tel: +372 730 1630 Mob: +372 5595 1951 E-mail: halstartu@hals.ee

Employee picture

Mario Teär komplekteerija

Tel: +372 730 1630 Mob: +372 5331 1420 E-mail: halstartu@hals.ee

Employee picture

Rein-Olaf Peets komplekteerija

Tel: +372 730 1630 Mob: +372 5836 1070