Pipelife MASTER-3 PLUS hoonekanalisatsioon

Pipelife`i MASTER 3 Plus on heitveetorde ja -liitmike süsteem, mis lubab astuda järgmise sammu müravabamate lahenduste suunas – Austrias välja töötatud ja katsetatud süsteem võimaldab korrektse paigalduse korral vähendada oluliselt kanalisatsioonist kostuvat heli.Kombinatsioon mitmekihilistest torudest, suure massiga liitmikest ning õigetest kinnitusklambritest tagab, et vee voolamisel torudes tekkiv müra on viidud miinimumini.

Kolme kihi eelised

Sile sisekiht takistab ladestuste tekkimist ja tagab parema heliisolatsiooni. Tugeval keskkihil on head ring- ja pikijäikuse omadused, erakordne vastupidavus, mis onühtlasi ka heliisolatsiooni alustalaks. Pruun väliskiht kindlustab erakordse löögikindluse – seda isegi madalatel temperatuuridel. Ühtlasi tagab kolmes kihis torude ekstrusiooni ja muhvide vormimise tehnoloogia äärmiselt hea kokkusobivuse ja veetiheduse.

Täiustatud omadused

Raskem ja paksemate seintega
Uusima põlvkonna MASTER 3 PLUS-i liitmikud on suurema jäikusklassiga (SN4). See on saavutatud keskmiselt 60%-lise kaalu suurendamisega.

Raskem kaal võimaldab paremaid heliisolatsiooni omadusi.

Lihtne ja täpne paigaldus

Pistesügavuse markeering võimaldab veenduda täpses paigalduses üksnes pilgu heitmisega. See on torulukksepale asendamatuks abiks.

Tõrkekindel tihendusrõngas

Ümberkujundatud neljakandiline tihendusrõngas on äärmiselt tõhus viis vältida juhuslikke tihendi paigast liikumisi. Tihend ise on järeleproovitud ja usaldusväärne komponent, mida on arvukate aastate vältel täiendatud ja täiustatud. See on kaitstud väliste kahjustuste eest, kuid seda on lihtne eemaldada ja vahetada.

Nurgamärgistus

Välimised tugevdusribid on paigutatud 60 kraadise nurga all, mis võimaldab paigaldajal liitmikke õige nurga all paika sobitada.

Kaksikmuhve saab kerge vaevaga ka liugmuhvidena kasutada, selleks tuleb lihtsalt eemaldada kaksikmuhvi sees asuvad takistusääred.

Tootja info:

Hals Tradingu ladudest nii Tallinnast kui Tartust leiab täiusliku PIPELIFE toodete valiku kohapealt. Oleme täiendanud tootenomenklatuuri ka ”abitoodetega”, et
suudaksime rahuldada nii väikeelamute kui ka suurte objektide vajadused.

Kuigi Hals Trading on hulgimüügifirma, oleme tulnud vastu väikeehitajatele ja rahuldanud nende vee- ja kanalisatsioonisoovid. Eelduseks on terve krundi ja/või
hoone täispaketi müük.

Teie kõikvõimalikele küsimustele vastame heameelega nii Hals Tradingus kui ka loomulikult Pipelife Eestis.