UPONOR pumbagrupid, kollektorid ja kollektorikapid

Uponori pumbagrupid pealevoolutemperatuuri reguleerimiseks
Uponor pakub laia valikut eelmonteeritud Fluvia seadmeid pealevoolutemperatuuri reguleerimiseks. Need seadmed on lihtsasti ja kiiresti paigaldatavad võimaldades pealevoolutemperatuuri energiasäästlikku reguleerimist ja vähendades energia tarbimist. Seadmed paigaldatakse tsentraalselt katlaruumi või jaotuskollektori juurde. Jahutuse jaoks on võimalik paigaldada pumbagrupile kuni kuus niiskusandurit kastepunkti tekke vältimiseks.

Fluvia pealevoolutemperatuuri regulaatori juhtimise lahendused ja komponendid põhinevad Uponori moodulkontseptsioonil. Neid saab kasutada kütmiseks ja/või jahutamiseks ühepereelamust büroohoonekompleksini.

Ruumitemperatuuri individuaalne reguleerimine saab olla usaldusväärselt tagatud vaid siis, kui vajalikud sooja ja külma vee temperatuurid on kogu aeg saadaval. Uponori kütte/jahutuse kontroller hoolitseb pealevoolutemperatuuri reguleerimise eest jälgides välistemperatuure. Pealevoolutemperatuuri regulaatorid pakuvad lahendusi, mis sobivad nii kütmiseks, jahutamiseks kui ka välisalade hoidmiseks jää- ja lumevabana. Võimalik on valida individuaalsete komponentide vahel või täielikult kasutamisvalmis keskjuhtimissüsteem.