Veefiltrid

Atlas filtrid on mõeldud vee puhastamiseks settest ja hägususest. Filter koosneb korpusest, vahetatavast elemendist, kinnitusest ja korpuse võtmest. Filtreid kasutatakse tarbe- ja joogivee filtreerimiseks. Olemas on korpused nii külmale kui ka soojale veele. Külmavee korpuseid on võimalik valida erineva pikkuse ja keermega. Soojavee filtri korpus on pikkusega 10” ja keermega ¾”. Filtri kinnitamiseks on mõeldud spetsiaalsed kinnitused vastavalt filtri suurusele ning filtri korpuse lahti keeramiseks on saadaval võti.

Filtrile on võimalik paigaldada erinevad elemendid:

  • Polüpropüleenkiust filtrielement FA tarbe- ja joogivee filtreerimiseks (liiv, rooste, setted, hägusus). Kasutusaeg 3-6 kuud. Saadaval erinevad pikkused. Ei ole korduvkasutatav.
  • Polüestervõrgust filtrielement RL tarbe- ja joogivee filtreerimiseks (liiv ja rooste). Kasutusaeg kuni 24 kuud. Element on korduvkasutatav, aga iga 3 kuu möödudes tuleb välispinda puhastada. Saadaval erinevad pikkused.
  • Aktiivsöegraanulitega täidetud filtrielement LA külma joogivee filtreerimiseks. Parandab vee maitset ja lõhna, vähendab kloori, pestitsiidide ning teiste orgaaniliste ja oksüdeeritavate ainete sisalduvust vees. Kasutusaeg kuni 3 kuud. Ei ole korduvkasutatav, kuna element ei filtreeri vett ja soovitatav on kasutada eelfiltrit. Saadaval erinevad pikkused.
  • Aktiivsöest kuumpressitud antibakteriaalne filtrielement CA külma joogivee filtreerimiseks. Parandab vee maitset ja lõhna, vähendab kloori, pestitsiidide ning teiste orgaaniliste ja oksüdeeritavate ainete sisalduvust vees. Kasutusaeg 6-12 kuud. Elemendi pikema eluea saavutamiseks tuleb elemendi välispinda iga 2-3 kuu möödudes puhastada ning soovitatav on kasutada ka eelfiltrit. Saadaval on 10” elemendid.
  • Kristallidega täidetud filtrielement HA külma tarbevee filtreerimiseks. Polüfosfaadid takistavad vee kuumutamisel katlakivisette moodustumist ning kaitsevad torustikku korrosiooni eest. Kasutusiga kuni 6 kuud, aga korduvaks kasutuseks on soovitatav vahetada elemendi kristalle. Samuti on soovitatav kasutada eelfiltrit, kuna element ei filtreeri vett. Saadaval erineva pikkusega elemendid.
ManufacturerManufacturer logo
Price lists
Ask for more info