Tyrolit teemantpuurid, lõikekettad ja tööriistad

TYROLIT on üks maailma suuremaid lihvimis-, lõike-, puurimis- ja viimistlustööriistade ning ehitustööstuse seadmete valmistajaid. 1919 aastal asutatud pereettevõte kuulub Swarovski Group kontserni, mille peakontor asub Austrias, Schwazis. Ettevõte annab 12 riigis ja 27 tegevuskohas tööd 4500 töötajale.

TYROLIT kaubamärk on Eestis alates 1996 aastast ning meie Eesti esinduses töötab 8 inimest.

Tootja info:

TYROLIT kuulub Swarovski gruppi ja selle omanikuks on Austria firma. Ettevõte on spetsialiseerunud lihvimise, lõikamise ja puurimise tarvikutele ja selle tootevalikus on 80 000 toodet. TYROLIT lihvimise ja lõikamise kettaid kasutatakse sellistes valdkondades nagu kihilise metalli töötlus, remonditöökodades ja autotööstuses.

TYROLIT ajalugu algab 1895. aastast, kui Daniel Swarovski hakkas tootma kristalle Wattensis, Tyrolis (Austrias). 1919. aastal asutati TYROLIT, et toota kristalle, mis sobiksid lihvimismaterjalidele. 1952. aastal tõi firma turule klaaskiuga tugevdatud lõikekettad.

TYROLIT abrasiivsed lõike- ja lihvkettad on sinist, punast, rohelist, lillat ja porgandi karva rooste värvi. Iga värv esindab materjali, mille lõikamiseks ketas on mõeldud. Sinine on terasele, punane roostevabale terasele, roheline kivile ja porgand metallidele (alumiinium, vask, tsink, messing, pronks) ja lilla valanditele.

TootjaManufacturer logo
Kataloogid
Failid
Küsi lisa
Product photoProduct photoProduct photoProduct photoProduct photoProduct photoProduct photoProduct photoProduct photoProduct photoProduct photoProduct photoProduct photoProduct photoProduct photoProduct photoDME20PW masin tyrolit