Tyco sprinklersüsteemid

Tyco Fire & Building Products on juhtiv vee baasil tulekustutussüsteemide valmistaja ja turustaja, pakkudes ühte kõige laiemat tootenomenklatuuri tulekustutusalal maailmas. Pidevalt arendades oma võimalusi läbi agressiivse uurimis- ja arendustegevuse, pakub Tyco oma klientidele effektiivset tulekaitset ning konstruktiivseid lahendusi era-, äri-, tööstus- ja institutsionaalehitistel. Tyco nomenklatuuris on laias valikus sprinklereid, häireklappe ja aksessuaare; CPVC toru koos ühendustega, voolumõõtjaid, ventiile, hüdrante, mehhaanilisi liitmikke, sprinklerite abimaterjale, vahukustutussüsteeme ning arvutiprogramme projekteerijate tarvis.

Et oma klientidele kõige paremat teenust pakkuda, on Tyco Fire&Building Products´il tugipunkte strateegiliselt tähtsates kohtades üle Euroopa. Kõiki tooteid saab kas kohe laost või siis väga lühikese tarneajaga. Soovi korral tooted märgistatakse, monteeritakse või leitakse muul moel kliendile sobivaid lahendusi. Tyco omas Assembly Shopis saame eeltrimmida igasuguseid häireklappe vastavalt kohalikele nõuetele. Iga trimmitud klapp testitakse funktsionaalselt ning veekindlalt enne tehasest väljumist.

Saame olla Teile abiks leidmaks turvalise ja effektiivse lahenduse kasutades meie tooteid. Anname meelsasti tehnilist tuge, koolitusi ja kursuseid igaühele, kes paigaldab meie tooteid igapäevaselt või projekti baasil.

Tootja info:

Splinklersüsteemid, coupling ühendused

TootjaManufacturer logo
Küsi lisa