REMS

Manufacturer logo

Koduleht: http://www.rems.de/start-news.aspx

Product catalogue:

REMSi kvaliteetsed torutööriistad professionaalidele

Profid teavad, kui olulist rolli paigaldamise kiirusele ja lõpptulemusele mängivad korralikud töövahendid. REMS on spetsialiseerunud torutööriistade tootmisele ja arendamisele juba üle 100. aasta.

Kõrgtehnoloogia ning suured mahud võimaldavad realiseerida kõrgkvaliteetseid tooteid vägagai konkurentsivõimelise hinnatasemega. Hea näide sellest on käimasolev kampaania, mille raames pakub REMS suurepärase võimaluse värskendada näiteks pressaparaatide masinaparki eriti soodsate hindadega.

Ainult üks masin, millega on võimalik kõik vajalikud pressimised ära teha: vask, teras, alupex – praktiliselt kõikide tuntud valmistajate liitmikele leidub REMS-il sobiva profiiliga presspea: U, UP, M, V, S, TH.

Saksamaa laos leidub pidevalt üle 10 000 artikli kohe riiulist. HALS on võtnud oma eesmärgiks hoida oma Tallinna kui ka Tartu ladudes enamlevinuimaid tööriistu. Kui mingil põhjusel toodet koheselt võtta ei ole, saabub soovitud tööriist Saksa tuntud täpsusega kokkulepitud päeval.

Kvaliteetne kestab kauem, seda teame me kõik. Fakt on ka see, et isegi parimad masinad tahavad hooldust ja vajadusel remonti. REMS hoolitseb selle eest, et garantii- ning hooldusremont toimuks võimalikult kiiresti ja valutult. HALS omakorda pakub kliendile asendusmasinat hooldustööde ajaks võimalikult soodsatel tingimustel.

Product photoProduct photo