BAHCO tööriistad

Manufacturer logo

Koduleht: https://toolmarketing.eu/bahco/

Bahco on juhtiv käsitööriistade kaubamärk, mille kasv põhineb uuendustel. Bahco tööriistad on toodetud ja disainutud SNA Europe poolt ning on SNA Europe lipulaevaks. SNA Europel on üle 150 aasta pikkune pärand, põhjalikud teadmised tipptasemel tööriistade uuendamisest ja tootmisest, mis tagavad Bahco tööriistade kõrge kvaliteedi. Bahco juured ulatuvad 19. sajandisse kui toimus Rootsi tööstusrevolutsioon. Kõik sa alguse torutangidest ja tänapäeval laialdaselt levinud reguleeritavast mutrivõtmest. Sellest ajast alates on tootevalik järjepidevalt laienenud ning tänaseks hõlmab see rohkem kui 14 000 käsitööriista.

Bahco tööriistu kasutavad eri valdkondade professionaalsed meistrimehed igapäevaselt. Igapäevatöös on kolm üliolulist energiaallikat: kutseoskused, ametiuhkus ja õiged tööriistad. Kõige olulisem on see, et tööriistad kunagi alt ei veaks, isegi kui töö on võimatuseni raske.

Bahco missioon on pakkuda maailma parimaid tootmislahendusi.

Bahco väärtusteks on kvaliteet, ergonoomilised lahendused ja efektiivsus.

Product photoProduct photoProduct photoProduct photoProduct photoProduct photoProduct photoProduct photoProduct photoProduct photoProduct photoProduct photoProduct photoProduct photoProduct photoProduct photoProduct photoProduct photoProduct photo