GlassLine

Unidrain GlassLine on dušiseinte sari, mis on kujundatud algse Unidraini põrandatrapi täienduseks. Ainulaadse äärikusüsteemiga dušisein kinnitatakse lihtsalt ja kindlalt põranda ja seina külge, moodustades kontseptuaalse terviku Unidraini põrandatrapiga. GlassLine'i dušiseina saab paigaldada kahel meetodil. Fikseeritud moodul ümbritseb kogu dušinurka sisseehitatud trapiga. Paindmooduli saab paigaldada tavalise trapi peale. Mõlemat lahendust saab kombineerida äravoolu, raami, resti/
paneeli ja dušiseinaga

Tootjainfo:

Unidrain on trapitootja, kes esmakordselt nihutas põrandatrapi seina äärde. Seinaäärne lahendus pakub tehniliselt läbimõeldud paigaldust ja lõpptulemusena esteetilist pilti.

Seinaäärse trapi eelisteks on 1) lekkekindel ühendus seinaga 2) kindel ja vastupidav kinnitus ehitusprotsessi ajal 3) ühepoolne põrandakalle 4) puudub vajadus põrandaplaatide lõikamiseks trapi ümber 5) esteetiline ja minimalistlik lõpptulemus

Unidrain trapikomplekti kuulub trapi korpus, äravool, raam, ilurest ja siserest. Metallosade materjaliks on roostevaba teras, viimistlus harjatud.

Uue eksklusiivse lahendusena pakub Unidrain Highline sarja, kuhu kuuluvad mudelid Highline Panel, Highline Cassette ja Highline Custom. Iga variant võimaldab anda vannitoale omanäolise välimuse vastavalt valitud plaadi või vannitoas üldiselt kasutatud värvile.

Product photoProduct photoProduct photo